Czy warto pokusić się o zakup systemu gps?

 

Transmobil-GPS zajmuje się sprzedażą profesjonalnych, innowacyjnych, nowoczesnych tego typu systemów. Gps nie jest już dodatkowym wyposażeniem firm transportowych, na które mogą sobie pozwolić jedynie najbogatsze z nich. W chwili obecnej to standard i podstawa działalności większości przedsiębiorstw o tym profilu. Czym charakteryzuje się system gps i czy warto w niego inwestować?

System gps bazuje na stałej łączności co najmniej dwóch urządzeń, z których jedno na bieżąco przekazuje sygnały do drugiego.132134357_960_720(1)
System gps bazuje na stałej łączności co najmniej dwóch urządzeń.

System gps bazuje na stałej łączności co najmniej dwóch urządzeń, z których jedno na bieżąco przekazuje sygnały do drugiego. W przypadku przedsiębiorstw transportowych czy spedycyjnych najważniejsze są dane 132134357_960_720(2)dotyczące lokalizacji poszczególnych pojazdów, choć liczą się też takie paramenty, jak na przykład ilość zużywanego paliwa czy czas, w jakim silnik pozostawał na wyłączonym zapłonie. Wszystkie te informacje dają ogólny obraz funkcjonowania firmy i poziomu sprawności jej zarządzania logistycznego. System gps to zatem system, dzięki któremu możemy trwale obniżyć koszty stałe związane z prowadzoną działalnością, takie jak w szczególności koszty nabywanego paliwa. Dzięki systemowi gps możliwe jest również opracowanie lepszych, bo bardziej ekonomicznych tras przejazdowych dla kierowców.

System gps umożliwia osiągnięcie wielu celów firmy, a także stałe i nieskrępowane realizowanie przez nią zasadniczej misji rynkowej. Wyraża się ona w wypracowaniu i utrzymaniu konkurencyjnej pozycji, która stwarza szanse na stały rozwój oraz generowanie coraz większych dochodów. Nie ma chyba większego sukcesu dla żadnego przedsiębiorcy niż zbudowanie silnej, dynamicznej firmy, z której czerpać będą mogły także następne pokolenia.